• FAQ

  Czyli często zadawane pytania, wraz z odpowiedziami na nie.

  Co takiego umożliwia mi serwis Piorem-Pisane.pl?

  Serwis Piorem-Pisane.pl umożliwia Ci wysyłanie poczty zapisanej piórem (lub innym narzędziem pisarskim) na dostępnej w naszym sklepie (lub przygotowanej specjalnie dla Ciebie) papeterii. Możesz wysyłać do swoich bliskich lub klientów klasyczne listy, pocztówki, zaproszenia - co tylko przyjdzie Ci do głowy! Zawsze i wszędzie. Bezpośrednio z Twojego telefonu lub komputera. Także Twoim własnym charakterem pisma.

  W jaki sposób zapisywany jest tekst na moim zamówieniu?

  Tekst zapisujemy dowolnym, wybranym przez Ciebie narzędziem pisarskim (pióro, pisak, długopis, marker), za pomocą naszego robota piszącego. Dzięki niemu proces zapisu, który w tradycyjnej formie zabrałby Ci sporo czasu, zajmuje nam minuty, a efekt końcowy zachowuje niepowtarzalny charakter pisma odręcznego. Tekst zapisany za pomocą robota jest praktycznie nie do odróżnienia od zapisu ręką. Nie wierzysz? Zamów darmowy list demo i przekonaj się sam!

  Jak mogę złożyć jednorazowe zamówienie?

  Jeżeli chcesz złożyć jednorazowe zamówienie, udaj się do naszego sklepu, wybierz format poczty (list, pocztówka, zaproszenie itp.) i za pomocą naszego prostego edytora wprowadź treść, którą mamy dla Ciebie zapisać. Później pozostanie Ci tylko opłacić zamówienie i wskazać adres, na który mamy je wysłać, a my zajmiemy się resztą w Twoim imieniu.

  Co zrobić, aby dołączyć do strefy Premium i korzystać z Usługi Concierge?

  Usługa Concierge pozwala Ci na wysyłanie poczty zapisanej Twoim własnym charakterem pisma, na papeterii przygotowanej specjalnie na Twoje potrzeby. Ze względu na jej unikatowy charakter i w trosce o najwyższą jakość wykonania, jest ona dostępna dla ściśle limitowanego grona klientów. Skorzystaj z formularza dostępnego TUTAJ, aby otrzymać zaproszenie.

  W jaki sposób zamówić odręczną korespondencję masową dla mojej firmy?

  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a wspólnie przygotujemy ofertę dostosowaną do potrzeb Twojej działalności.

  Jak mogę wysyłać pocztę na zaprojektowanej przeze mnie papeterii?

  Umożliwiamy Ci stworzenie własnego designu wysyłanych pocztówek, zaproszeń i innych form korespondencji. Możesz przesłać nam zdjęcia czy grafiki, które mają się na niej znaleźć, a także wybrać najbardziej odpowiadający Twojemu styl pisma. Usługa dla biznesu daje Ci także możliwość umieszczenia na papierze lub kopertach np. logo swojej firmy.

  Jaki jest czas realizacji zamówienia?

  Od dnia Twojego zamówienia dajemy sobie maksymalnie dwa dni robocze na jego przygotowanie i wysyłkę (w przypadku zamówień jednostkowych, dla zamówień masowych czas ten może się wydłużyć). Twoje zamówienie zostanie wysłane za pomocą usługi "List zwykły priorytetowy krajowy" Poczty Polskiej, która według informacji operatora powinna zostać doręczona 1 dzień po dniu nadania. Jeżeli Twoje zamówienie zostanie złożone w poniedziałek, maksymalnie we środę zostanie ono przekazane przez nas Poczcie Polskiej do doręczenia. Później wszystko zależy już tylko od listonosza ;)

  Czy mam możliwość śledzenia mojego zamówienia?

  Wysyłamy Twoje zamówienie Listem Priorytetowym Poczty Polskiej, więc powinno zostać ono dostarczone do Ciebie 1 dzień po dniu nadania. Jednak z uwagi na fakt, iż Poczta Polska nie umożliwia śledzenia listów wysyłanych w tej formie, nie mamy niestety możliwości przekazania Ci numeru trackingowego lub potwierdzenia odbioru. Informacja ta nie dotyczy klientów biznesowych oraz przesyłek dla Usługi Concierge - sposób wysyłki takiej poczty jest ustalany indywidualnie z klientem.

  Chcę wysłać pocztę na zagraniczny adres, czy jest to możliwe?

  Na ten moment obsługujemy jedynie adresy pocztowe znajdujące się na terenie Polski. Mamy zamiar umożliwić w najbliższym czasie wysyłkę do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Zapisz się do naszego newslettera, a z pewnością poinformujemy Cię, gdy już wdrożymy taką możliwość. Informacja ta nie dotyczy klientów biznesowych oraz przesyłek dla Usługi Concierge.

 • Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

  Zadaj je nam poprzez poniższy formularz. Odpowiemy, a potem uaktualnimy tę listę dla wygody innych.